_e7
Цици или дупе? Изберете един от възможните отговори и продължете, броейки точките.
blacksnoopy
Jawbone UP24 или Nike+ FuelBand SE :?
tsonchev
Някой по-запознат меломан, ще може ли да ми намери музиката която свири след 1:33. В коментарите не мога да я намеря.
War1an
Някой използвал ли е Nikon D5200 и какво мнение има за него? Или може да препоръча нещо по-добро, което си заслужава?
notexist
Повече няма да ставам в 6 и 30, пък.
mitternacht
Ееехее, между прозорците сигурно има над 10 калинки. Ше ме изядат калинките.
mitternacht
като се замислиш - още Шекспир е почнал да разнищва любовта [23:36:19] S: аа, къде ти Шекспир... още древногръцките поети! [23:36:22] S: и още не е разбрана
Извинявай, не мога да чета, какво пише там? Oh, wait...
Oct 26 2014, 14:46цици: 2; дупе: 7
Oct 26 2014, 14:56цици:3 дупе:7
Oct 26 2014, 15:42traitor.
Oct 26 2014, 16:08цици:3 дупе:8
Oct 26 2014, 16:11