notexist
Оооо, пуснаха ми най-сетне песничката като саундтрак! Трябваше да чакам 6 сезона.. <3 О, дарлинг, дарлинг...
Bobdweller
И сега какво - има iPhone 6 и шибан часовник, но няма iPod Touch 6? Well, fuck you too, Apple.
notexist
Още ееин такъв ден и си пускам предизвестието.
notexist
Мисля да си купя таблет, нещо за не повече от 150 лева. Че днес не съм писала поезия, ама цял ден кръстословици.. Трябва ми занимавка.
aviatrix
вече 6 години в едно23 .... totally worth it !
blacksnoopy
Ti, ti, ti ja volim samo tebe
добра песен!
Sep 10 2014, 23:25