Търсене на постове: #6

шУс!
notexist
Оооо, пуснаха ми най-сетне песничката като саундтрак! Трябваше да чакам 6 сезона.. <3 О, дарлинг, дарлинг...
Cheeki breeki
alien_firefox
Писна ми да си харесвам хубави обувки и да няма малък номер. Всички хора ли трябва да са с големи крака, малките хора не заслужават ли хубави неща? :(
Боби
Bobdweller
И сега какво - има iPhone 6 и шибан часовник, но няма iPod Touch 6? Well, fuck you too, Apple.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
от 2г съм си харесала булчинска рокля и сигурно, когато дойде време да ме искат за мома аз пак ще си плакна око по нея :D
шУс!
notexist
Още ееин такъв ден и си пускам предизвестието.
Белкин
ReXTaN
from 65hp to 143hp :)
шУс!
notexist
Мисля да си купя таблет, нещо за не повече от 150 лева. Че днес не съм писала поезия, ама цял ден кръстословици.. Трябва ми занимавка.
Snoopy
blacksnoopy
@dandelion Как е D600/D610-ката? Напоследък все повече и повече ме блажни и ще видим дали за коледа ще мога да набарам една
-=*****=-
10171079_894984470528898_3109440451201123255_n.png mitternacht
Дано е фейк :D А дано, ама надали...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
вече 6 години в едно23 .... totally worth it !
Еми Окснитси
image.jpg dandelion
@mitternacht,аз се мъчих снощи с един залез :) но така или иначе обективите които взех за холандия са 16-35мм и50мм така че щеше да е на Фокус ама пак не хубаво
-=*****=-
mitternacht
Dad, are you space? :D
http://www.portal2sounds.com/198
Snoopy
blacksnoopy
Ti, ti, ti ja volim samo tebe
-=*****=-
mitternacht
Eurofighter *Fapfapfap*
-=*****=-
d0FgiK4.jpg mitternacht
Зоуи :)
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата