notexist
Все съм виждала страшни въжени мостчета, ама това ужаса на ужасиите. :о
Ducky
От няколко седмици разкопават улиците пред нас. Започват в 6 сутринта и приключват в 7 вечерта, по дяволите, шума е нетърпим!
aviatrix
i left my project working, 1 hour later it doesn't work .. and i have no idea why :|
harlequin
If there's a reason for me to wake up at 6:30 on a Saturday morning, it's lost on me.
SaTaSi
Ставаме решаваме, че ще спим на вилата, взимаме и кучето и само ние тримата сред природата . Страхотно е
Angelo
Globul направо се изгаври с всички на предплатена услуга.
Indeed, а и явно след това си джиткаш безплатно
В тоя комикс пишеше, че Тесла ти осигуряват безплатно зареждане...
Sep 02 2014, 12:46Някой ден ще можем да си позволим такива коли, междувременно хората вече ще имат летящи и въздушни магистрали

Sep 02 2014, 15:03тъпото е, че тойота секоя примерно (2.8тона чудовище) на работа я купихме за 42к
А еко кола е тооолкова по-скъпа
Sep 02 2014, 15:06toyota sequoia *o*
Sep 04 2014, 18:35почти ми трябва стълбичка да се кача с моите достолепни 158см
Sep 04 2014, 19:00