engise
Днес не ми е ден... първо Мтел си направиха ташак с мен и сега пицария Дон Вито... о.о
engise
Ето как би изглеждал ядрения тест на Северна Кореа ако решат да го направят над София.
http://meyerweb.com/eric/tools/gmap/hydesim.html?dll=42.697...=156
aviatrix
Should i get a yellow or a black 920. this is the question ?
ZzZaPyr
Да препоръчате евтина видео карта втора ръка, която не е абсолютно осакатена, щото се случиха много неприятни неща с текущата...
D3athman
Вече 16 текста написани! ^^
belushka20
7 часа малееее.. къщички си играх 7 часа да правя.. But worth it! Eто едната (в коментарите ще пусна другата)
hurmaqny
Аре да си направим edno23 Subway Surfers турнир.
6 смс-а от Мтел, че не съм си платил сметката и съобщение от пицария Дон Вито в което ми честитят рождения ден който е след 5 месеца... wtf?
Feb 15 2013, 10:27

Feb 15 2013, 11:43