belushka20
Охххххх хубавото ми колелце пристигна!!!!! Вече си е при мен хихихи!!! Иии днеска като се оправи времето по-късно ще мога да карааааам ^_^
engise
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
blacksnoopy
Откакто ъпдейтнах до новия Скайп всеки ден получавам различни eррори
blacksnoopy
Айде взех си и DLC-то Deus Ex: Human Revolution - The Missing Link за -76% от Steam
belushka20
Въпрос на деня : Кое ви води? Мозъкът или сърцето? Или далака хаха
Ducky
Казаха ми, че винаги рисувам анорексия.. хъх..
belushka20
Im some guy's crush and I'm friendzoning him...... im a terrible person.
Bobdweller
Спал съм 7 часа и се чувствам разбит, мрън. Добро утро. :о
Ducky
обявявам утре за "say something nice" ден! ^^
Spodeli s nas kakvo e i snimki neshto
Jan 31 2013, 15:31 през mobiНяма да се оправи времето
Иначе просто беше в Пловдив и поръчах да ми го върнат
сега ще дам снимки секунда.
Jan 31 2013, 15:48https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphoto...0563_n.jpg
Jan 31 2013, 15:49