Domsdey
Хора, ако слушам радио през winamp, ще ми scrobble-ва ли песните в ласта? Радиото поддържа функцията да изписва името.
yuliyan
Какво и е сензационното на тази logitech waterproof клавиатура? Моята A4tech за някакви смешни пари я имам от няколко години и сия мия редовно, никаква сензация
AppleFan
Следващия iPod nano с Wi-Fi за iTunes Access, "iPad mini" Потвърдено име за 7-инчов таблет на Apple?
http://www.myapplebg.com/2012/08/ipod-nano-wi-fi-itunes-acc...html
engise
Правим приложение за iPad и правим дизайните с размерите на iPad ретина и май се оказва, че пада на който тестваме няма ретина или не е тази резолюция
aviatrix
човек да не реши да пита нещо и тя бяга ... пф ... окей ... няма да питам ! дори няма да ти говоря ! happy now ?
mudisoft
рисувано с най-прости химикалки. WAT?
http://fav.me/d5531ab
AppleFan
Apple да започне производството на 7.85 " iPad Mini през септември?
http://www.myapplebg.com/2012/08/apple-785-ipad-mini.html
eMkyyy
Днеска много добро представяне на новия ми Байк 20 километра и 500 метра .