kanibali
На какъв CMS е правен тоя сайт ? Е не издържах просто интересно ми е и е от много време и изшляпах въпроса))) Кажете моля)))
aviatrix
след малко ядове с ssd-то снощи , Win-a се инсталира за около 10 мин , инсталацията беше изключително лесна и приятна подобно на Win 7
dandelion
Pfff ... BG history in 6 words.....
Nona
Нещо за спомен от Мадрид. :о
gg04
С първата атомна бомба над Хирошима преди 67 години започна надпреварата, която е самоубийство на човечеството.
http://www.duma.bg/duma/node/36828
nemesys
поредното мъчение във влака при 50 градуса
coolpuppy
Sorry, but www.facebook.com is blocked on this network. Ех, дееба..
Часа се променя на 18:30
Aug 11 2012, 16:57там съм
Aug 11 2012, 17:06Айде идвайте бе
Aug 11 2012, 18:37 през mobiПартей!
Aug 11 2012, 19:55 през mobi