AppleFan
Бразилия да Произвежда 7-инчов iPad Mini Започвайки през Септември
http://www.myapplebg.com/2012/07/7-ipad-mini.html
aviatrix
пффф ... тръгнали да ми сравняват филология с програмиране ... филология била по-трудна ... апф ...
aviatrix
много полезен уиджет за уин 7
http://todo.dj50.ro/
kanibali
Знаете ли че от туйттер може да си изкарваш пари?
MvPvg
Очаква ли се скоро Nexus 7 в България?
"Изпрати ми майко.... 7-8 лева, за да си купя едно кило ракия"...
Jul 10 2012, 09:32@engise хахах, @bgdn поздрав: http://vbox7.com/play:cb1dd438
Jul 10 2012, 10:33http://stereomood.com/activity/road%2btrip от тук може да намериш нещо.
Jul 10 2012, 10:43Това също може да те заинтересова http://designers.mx/
Jul 10 2012, 10:44http://www.youtube.com/watch?v=fSA9Mclo93s
Jul 14 2012, 22:58