yuliyan
Nexus 7 - направо лети! Супер е машинката
dandelion
Niakoi da moje da me snabdi s bg phonetic klaviatura za win 7?
Bobdweller
iPod-a на shuffle, кутийка сладолед, вафла, приятно време навън и доволна разходка. Life can truly be good at times.
FromTheInside
50 лв за академична справка и 10 лв. за уверение, че ми остава само държавен изпит. Тия луди ли са?!
Bobdweller
Мили хорица с Android телефони, кой според вас е най-добрият музикален player?
Bobdweller
Също така има и нова кауза! Пак ще помагаме на кучетата от Богров! ^_^
http://bg.walk2help.com/cause/10/pomogni-na-priatel-v-beda
Честито ! А за tablet ui може да се промени LCD Density настройката в build.prop и минава на него, поне така четох някъде из xda.
Jul 24 2012, 10:23@yuliyan, случайно да имаш някакъв 3g stick и кабелче, с което да го свържеш, за да пробваш дали работи както трябва? Че се замислям за 1 такъв...
Jul 24 2012, 10:51стика на mtel си работи, до сега на всички android device-и, на които съм го закачал си бачка без проблем.
Jul 24 2012, 18:59От трите nexus-a, които са били поръчани, единия е дошъл с пожълтяла матрица, така, че май е хубаво да се изчака малко преди поръчки.
Jul 24 2012, 19:01то това пожълтяване не е ли в следствие от разтекло се лепило? Преди време мисля, че самсунг имаха такъв проблем и беше от това, като след време изчезва...
Jul 24 2012, 20:28