eagle
load average: 467.56, 645.82, 859.35 - има и такива моменти. : )
blacksnoopy
Ултрамаратонец-фотограф + 7 дни в чужбина = много багаж
blacksnoopy
Последен ден на работа и започвам почивка за големия секс след 7 дни
blacksnoopy
Трябва да стана в 04:30, за да отида в Търново да потърча
_e7
хора, въпреки аватара и името ми в този сайт съм разкрит.. пожелавам ви приятен живот и винаги да сте щастливи.. до нови срещи!
Rx-Ende
Тая национална лотария ми бърка в червата просто.
dandelion
Да се обоснова защо ми е студено в Европа всички сезони ... Това е нормален ден, с дълги дънки, риза и сако съм
Ethernet
Преди няколко дни си взех фотоапарат Canon 1200D. Ей така да си снимкам по състезания, наляво и надясно.
mitternacht
За една нощ времето застудя с десетина градуса. Meeeeh, f*ck you, weather!
eMkyyy
Обзеха ме спомени за първия ми компютър - Pentium 3-ka , 128mb RAM , 64 video някаква GeForce-ka i 20GB HDD...ахх сладки спомени...
heu hue hue
на машината на едно23 е 0.09,0.14,0.12
Jun 29 2016, 22:02Моя си е грешката. Пуснах един проце, който стартира 6000 child-а едновременно, защото не ги бях разпределил в time таблицата.
Jun 29 2016, 22:03