mitternacht
Нямаше да е лошо в университетите да ни учеха на по-практически умения. Ама с четене от папирусите от 70те години няма как да стане. Дълга и широка тема.... :/
mitternacht
Споделете... нещо... Какво ви притеснява? Какво ви е на ума, за какво мислите? Какво ви е зарадвало?
schizophrenia
има ли някакъв шанс да живееш с куче и котка и да няма косми върху всяко @#$@%# нещо, което притежаваш
Ethernet
The story behind my future sleeve, which starts on 7-th of May
Bobdweller
Batman V Superman определено ми хареса повече на второ гледане. Прекалено мн неща са вкарали за 2 часа и 1/2, че да можеш да ги осмислиш и оцениш 1вия път. 7/10
http://www.imdb.com/title/tt2975590/
_e7
само аз ли съм обезпокоен заради броя на чернилките
eMkyyy
Вече Windows 10 настоятелно се upgrade-ва от 7 на 10 без право на избор. Microsoft станали големи гадини...
eMkyyy
Цялата конфигурация за 71$ ... доволен съм.
Преди месец бях у Швейцарско - дълга история, имам снимки от автосалона във Женева, но друг път. Та там още от основното ти правят досие, средното продължават.
Apr 16 2016, 00:53И най-общо казано ги разпределят на 3 - общи работници, средна хубост и "ставащи". Първите е ясно, вторите стават за наемане, но третите може да бъдат приети
Apr 16 2016, 01:15във УНИтата. И самите деца от малки знаят със какво ще се занимават когато порастнат.
Apr 16 2016, 01:16Duuude, that's what you call selective "breeding".
Apr 16 2016, 21:34@alien_firefox ахам...
Apr 17 2016, 00:49