blacksnoopy
Днес у офиса инсталирахме един Samsung 46" UE46ES6710 FULL HD 3D LED TV, Smart, 400Hz, 2x3D glasses плюс PlayStation 3 ^^ Me gusta
coolpuppy
Глобиха ме най-сетне и мен в градския от 8 месеца насам за сефте. Пък и телефона си загубих, ама си го открих мааалко по-късно в един офис на еконт.
Ourz
Некой да помогне за проблем с мастилен принтер?
Ethernet
Аз: Тук е едно отвратително време, само мъгла и дъжд >.< Баща ми: Еми тук е 27 градуса на сянка, а вчера беше 43. Още сме в пролетно време!
blacksnoopy
Утре сме на театър с един авер и 7 девойки. Добре организирах нещата
viktorkoichew
Предлагам да татуирам някой БЕЗПЛАТНО. Тематиката я избирате вие, модела го правя аз.. Black and Gray за предпочитане.
coolpuppy
Всеки ден ще си отделям по 10 кинта и на края на този месец мисля да си купя ролери. €.€
Аз с 4
Apr 24 2012, 08:47