mudisoft
викам да си снимам великденския женски десктоп и после гледам на часовника - 1337... mindblow!
alien_firefox
Специален поздрав за всички фенове на поредицата, до RA3 разбира се, RA3 SUX. Спомням си как съм ставъл в 7 сутринта в събота с приятели.
gogata2427
Блогът на gogata2427 : Няколко съвета за покачването на мускулна маса
http://gogata2427.blogspot.com/2012/04/blog-post.html
t0m3kk
С нея се бъзикахме в началото, а днес вече стават 7 месеца откакто сме заедно... <3
gogata2427
Замислям се дали догодина или по-догодина да се пусна на състезание по Културизъм за юноши,но това е голямо начинание,което би искало много подкрепа..
При sdk-то се пише на Java, layout-ите се описват с xml и още други лудници предполагам има, аз също съм в началото и напоследък нямам време да задълбая ...
Apr 09 2012, 22:48Абе няма ли нещо по-симпъл
Apr 09 2012, 22:54пф, почнах да я уча #Java-та точно заради андроида, но нещо в последно време не ми остава свободно време... Програмиране, работа, жена... майка си е ебало...
Apr 09 2012, 22:55@_e7 По-симпъл - phonegap, аз друго не знам. @t0m3kk Аз така или иначе имам Java в програмата (нарочно не казвам, че я уча) в университета, реших да позадълбая
Apr 10 2012, 02:56на и аз имам други неща на главата и съм позарязал андроидските истории, даже съм с един и същ ром вече 2-3 месеца, което е необичайно
Apr 10 2012, 02:57