tsonchev
Ема уотсън си смени профилната снимка преди 6 часа и има над 1 868 337 лайка за това време
sickornot
Работите ли и в извънработно време?
eMkyyy
Абе според вас струва ли си да се купува вече кола 2001ва година? Старичка ми се струва ама пък офертата е много изгодна.
blacksnoopy
Слагам си тука един линк (да не го затрия) ако искам да си кача някой файл в Dropbox-а, без да се логвам
https://www.dropbox.com/request/ZbNVif52kciq3zv9kiJO
Ethernet
Разбор на работната седмица: <16 сън, 20 Red Bull-a, 20 кафета, 20 кутии цигари, 4 ходения до KFC. Good night fellows!
eMkyyy
Събота и неделя на South Beach Miami Florida... tickets - booked.Време е да си потърся flip flops-a .
Bobdweller
Двете трилогии на Star Wars - изгледани! Баси великата сага, не знам защо чак сега я преоткривам! Up next: Episode VII!
Bobdweller
Като говорим за Netflix: разочарован съм - повечето неща, които искам да гледам ги няма. House of Cards, което си е тяхно даже не присъства. Lame. Thumbs down.
@nickname778 помня, помня
и мисля, че бях на 13 или 14 
Feb 02 2016, 09:27 през mobi15, потвърдено от фейсбук.
Feb 02 2016, 10:44хилоу
Feb 03 2016, 03:06@_е7 аз не се правя на сериозна
Много работата
Малко компютрите 
Apr 28 2016, 16:04не знам за какво ми говориш, стара интернет-жено
Apr 29 2016, 18:14