@ReXTaN на @tedo92 мнението. Ако искаш ще си постна снимките от вчера. Просто много млади хора, искащи толеранс. Ако не носеха шарени знамена на никой не би му
Беше няк'фа промоция в родният ми град 10 ст. кафето, като имаше няк'фа торта за награда и направихме поръчката, дойде 1 чичак поръчка си 1 и взе тортата
Guys izpusnahte nishkata...
. Ideqta beshe che tova jenata e opasno neshto
.
Jul 01 2015, 05:21Пък аз си мислех че има дивизия на СС дислоцирана някъде там :/
Jul 01 2015, 07:18Ама знае ли, че е твое? В смисъл ново ли е или още откакто си бил с нея?
Jul 01 2015, 07:52@bgdn, тоя последния само троли, в коментарите пише че я е кенсълнал и никога не я е активирал преди да я пусне в твитера, ама да ... пълно е с идЕоти
Jul 01 2015, 09:17@dandelion znae ot FB . Novo e na 2 sedmici i to sled kato skusah s neq
.
Jul 01 2015, 14:31