eMkyyy
Кога един мъж е намерил правилната кола? Когато след като спре се обръща да я погледне и да я снима. That's totally me and my new beast !
hurmaqny
Поглеждам часовника - 12:42. Поглеждам компютъра - 42 заразени обекта. *heavy breathing*
bgdn
Направо съм терминатор в двора... днес успях да строша права лопата при прекопаване.
sickornot
Хаха днешните лапета са страшно. 3 лапета ми викаха от един мост, че съм им гадже, а имаше познати наоколо и ми беше неловко! Но все пак им отговорих, че като
dandelion
Ако някой направи портал за недвижими имоти из България като www.funda.nl ще направи доста добри пари!
честита
какво производство е, за Америка или си я внесъл от Европа?
Jun 18 2015, 17:03Купена е от магазин на VW тука в US , но колите са внос от Germany. Само jetta и beetle ги произвеждат в Мексико.
Jun 18 2015, 17:52Не знам, според мен Passat CC е една от най-добрите коли тук за последните 1-2 години
Jun 18 2015, 18:15За категорията в която попада да.Напълно ги убива всички.
Jun 18 2015, 18:172017-та ще излиза новия body style.
Jun 18 2015, 18:23