То това мога ли да го забравя Беше шок, няква ми се появява и ми вика "notexist!" Бях като гръмната хаха, май беше 2007ма септември. Ти трябва да си първата!
Септември беше, по време на поправителната сесия Ама мислих че е била преди втори курс, ама ще да е било преди трети. То и аз май съм от 2008ма тука хаха
"Licenses are per-user, rather than per-machine, so you can enjoy Sublime Text on as many computers and operating systems as you wish with your license."
o.O това е ужасно малко.. през делничните дни обик спя по 11 часа, а през уикенда 7 часа. Като това важи само за единия ден тъй като тогава тичам сутрин.