Ducky
Е, доста време не пих кафе, но вече не издържам. Ще се радвам обаче да не започна отново да пия по 5 кафета на ден. (:
Ducky
Толкова ме кефи тази песен! <3
mitternacht
Сънувах странен сън... Но ме домързя сутринта да го запиша като разказче... :/
Ducky
"If no one comes from the future to stop you from doing it then how bad of a decision can it really be?"
И хас но балуунс.
Mar 17 2014, 15:03и аз миналата година му предложих да се направи така
Mar 17 2014, 16:04Когато му ги направих изглеждаше така и без балоните
Mar 17 2014, 18:28О, знам, който и да съм плела е изглеждал като таралеж първия... месец.
И берат, милите хорица, срам да вървят по улиците... 
Mar 17 2014, 18:31Срам вика аз си се разкарвах така като някакъв хахо.
Mar 18 2014, 02:28