pacopetkov
дайте ми линк моля, към добър win8
nemesys
Препоръчайте сапунерка от високия клас.
dandelion
Хайде на земетресенията.. това беше силничко..
nemesys
Технополис и техномаркет са се спукали от промоции а аз не мога да си харесам монитор от ~300лв. Някаква идея или препоръка?
bgdn
Linux + Java = Affe mit Waffe!