Тия ми ти огромни регали с вино, твърд, бира... аууу... ако има къде да се намери бих ти препоръчал Tatratea, като с най-голям процент си се пие трудничко
"@_e7 13 Dec 11 Прибирам се от даскало в 6:15, пускам да играя skyrim уж за десетина минути и внезапно часовника показва 1:15. SCUMBAG TIME #FML" по twitter
Егати, играл съм skyrim през 2011? Преди 2 години? Помня всичко, сякаш беше вчера. Обаче факт е, че тогава беше преди да започна да ходя с бившата. 'Гати, колко
Станфордска мемориална църква .. k
Mar 31 2013, 12:13Като Перистера
Mar 31 2013, 20:30Пало Алто (окрък в Айова, САЩ)
Apr 01 2013, 22:08Сан Хосе Чинантекуилла http://goo.gl/KIaGh wtf

Apr 15 2013, 22:08Баси якото Кондън (град, Орегон).Кондън Велики.Кондън Могъщият.Кондън...
May 09 2013, 00:23