belushka20
От миналата година като бях 77 кг, сега съм 66 ^^ Im so happy!!! И имам още да вървя надолу !
Bobdweller
Случайно се сетих за тази песен. Грехота е, че още не съм им преслушал цялата дискография на тези момчета.
blacksnoopy
It's time for some biking
belushka20
Охххххх хубавото ми колелце пристигна!!!!! Вече си е при мен хихихи!!! Иии днеска като се оправи времето по-късно ще мога да карааааам ^_^
dandelion
Някой със съвет за хубав сматфоун/таблет/ноут от не най-скъпите, но с добри фунционалности. В рамките на 300-350 евро.
blacksnoopy
Айде взех си и DLC-то Deus Ex: Human Revolution - The Missing Link за -76% от Steam
belushka20
Въпрос на деня : Кое ви води? Мозъкът или сърцето? Или далака хаха
engise
Wow... Skype става все по-грозен под Windows 7
belushka20
Жената е 70% процента вода, а останалото е страст! ^.^
Ducky
Казаха ми, че винаги рисувам анорексия.. хъх..
кфо, мен ше ме зарежеш, щото съм вече 56 ли? :/
Feb 04 2013, 17:50Ще те търпя още 2 килограма..
Feb 04 2013, 18:39Свинщина
Feb 04 2013, 18:44наш кфа цица съм отпрала
Feb 04 2013, 18:50аа за цици неща да говорим.. цял живот ги тегля хаха как няя съм толкоз кила като само едната е поне 1.5
Feb 04 2013, 18:53