engise
Намразих много... ама много Adobe Flash
belushka20
Im some guy's crush and I'm friendzoning him...... im a terrible person.
Bobdweller
Спал съм 7 часа и се чувствам разбит, мрън. Добро утро. :о
blacksnoopy
Равносметката за днес е 7км пеш, 18 с колело и час и половина танци. Найс.
belushka20
Тази вечер черпя една магия!
disappointed
Днешната дестинация беше нар. училище Х. Ботев от 1928г., което се намира на ул. Знание.
blacksnoopy
И англоезични фото блогове от google reader-a ми щом започнаха да постват клипчето с Доган.. А и в Mashable се появи
Ducky
Show me your quiet place ^^
eMkyyy
Най-ужасното утро часът между 7:50 и 8:30 да караш от Бургас за Приморско и изгряващото слънце да ти грее директно в очите през целия път.
hello!
и аз се уча да го мразя! 
Jan 24 2013, 16:08Флаш ми затри 70% от анимация която правя вече втори ден :X :X :X :X
Jan 24 2013, 16:09е шегуваш се "save" най-често
иначе в близките 1-2 години ще е актуален инструмент за анимации и игри 
Jan 24 2013, 17:01@kregma CTRL+S го правя през 1-2 във всяка Adobe програма... Ама не това ме прееба, а иначе до колкото за анимации и игри... maybe
Jan 24 2013, 17:16ъъъъ минава му времето на Флаш... тук е HTML5, не работи под iOS... 0;
Jan 30 2013, 01:36