viktorkoichew
Най-якото чувство, когато клиент се върне на следващия ден и е супер доволен от това, което си направил! @SunnyBeach Даже Corona ме почерпиха ;D
mitternacht
Overlord 2- играта, в която трепеш еко-хипи-гей-елфи. (8:30 в клипа)
Bobdweller
Успах се за работа благодарение на хубавите смени, които ми измислят! Нека им е, след малко отивам до личния лекар да си взема болничен.
СъниБийч? Търсиш ли си още платно, да се предоставя за безплатен татос ;д
Jul 04 2012, 00:27Еми в студиото няма как да стане.. ще чакаш да се върна в Сф 8-)
Jul 04 2012, 12:58Ама в София си ми далечее, а сега си ми комшия. Мрън. Ще чакам, ко да прая ;с
Jul 04 2012, 13:53