nemesys
Сравнение между Windows Phone 8, iOS 6.0 и Android 4.0
alek_pln
ТАРТА СЪС ЗЕЛЕНИ АСПЕРЖИ | НЕОБХОДИМИ ПРОДУКТИ ЗА 4-8 ПОРЦИИ: 1 опаковка бутер тесто (около 300г) 1 връзка зелени аспержи 1 жълтък 100 г заквасена сметана
http://e-gotvach.com/%d1%82%d0%b0%d1%80%d1%82%d0%b0-%d1%81%...%b8/
t0m3kk
Ех, много мразим да правим нещо дет' ще работи на мизерен хост... Модула не правил архива на всичко, което трябвало... Ами как да прави кат' ти е тъп хоста?
notexist
На 28ми този месец - първи работен ден на морето!
t0m3kk
Хм, пуснах си парите от paypal към дебитната карта на 18, а все още ги няма...
alek_pln
ПИЛЕШКИ САРМИ: ПРОДУКТИ: •25-30 бр. листа от кисело зеле •500 гр. ориз •800 гр. пилешки гърди •1/2 връзка магданоз •2-3 стръка пресен лук •200 мл. олио
http://e-gotvach.com/%d0%bf%d0%b8%d0%bb%d0%b5%d1%88%d0%ba%d...%b8/
aftercollabz
пичуи, хйелп! искам да си превърна стария кашон в нещо от сорта на архив или склад за информация, бекъпи и т.н. и да имам връзка с тва чудо през лаптопа. идеи?
bekyarov
върнах се от експедицията, back to civilization!
bgdn
Току-що Nokia беше уволнена със заповед 7.52 от M$. Сега ще чакат продажбите на Win8 телефони да ги измъкнат...
bgdn
Току-що MSFT закопаха NOK - "Current Lumia Phones Will Not Get Upgraded to Windows Phone 8" само до някакъв Win7.8
http://gizmodo.com/5916207/new-google-maps-of...ating-live
Jun 26 2012, 01:44Добре де, имах в предвид, че картата се кешира и можеш офлайн да я гледаш
Почти същото е..
Jun 26 2012, 02:35освен ако не си триеш кефовете често
тогава вика, че иска връзка с космоса 
Jun 26 2012, 02:56да за ГМАПС-а и на мене ми направи вмечатление ама идеята ми беше колко дървена е iOS
Jun 26 2012, 07:54meh, iOS is faggotry...
Jun 26 2012, 11:41