krAsInkA
Ооо стига де, днес всички само за това земетресение говорят, само аз ли не съм го усетила?
disappointed
На седмия етаж се усеща доста земетръса. Пред входа има кемпери.
t0m3kk
де'а... нода засича няк'ъф вирус в блога ми... JS/Iframe.DK, та някакъв съвет как да изчистя това лайно?
t0m3kk
Искам нова работа! Искам да ме осигуряват на пълната заплата, да работя от понеделник до петък, от 8 до 17 и т'фа е... А не на няк'фи счупени смени...!
Sinbg
Ексклузивно от „Пирогов” наръгания с нож преди 86 дни Благой Иванов -Багата даде първо интервю след инцидента и каза, че ще се завърне отново и ще започне да тр
http://sin.bg/bagata-ekskluzivno-ot-pirogov-shte-se-zavarna
Do it like XP...
May 22 2012, 18:29тъй де, другата яка черта че ти си определяш кой ефект да има и кой не
May 22 2012, 18:30Говори си, няма да ме убедиш.
May 22 2012, 19:21
Тогава ръгай ХР :Д
May 22 2012, 19:25Soon...
May 22 2012, 19:25