ReXTaN
иии сканирането приключи най-накрая. Резултат: 478 снимки - 1,49 GB.
aviatrix
Някой ще ходили на Startup Weekend Sofia на 18-20-ти ?
_e7
18 точки, егати слепия дет съм
eMkyyy
Някой тествал ли е вече Windows 8 , някакви мнения?
aviatrix
кое е IE и кое е хром според вас ? ( best viewed in full size image )
nacholibre
някакъв вирус ме тръшна вчера, не мога да си сваля темпа под 38 градуса, зле ми е и ставите ме болят като на 70годишен дядо. Майка им стара на тия вируси.
blacksnoopy
да гледам ли The.Adventures.Of.Tintin.2011.1080p.BluRay.x264-MaxHD ?