alex95
Thank god for 3g tethering. Curse m-tel for slow 3g tethering. >.<
lemondrop
блогът е онова нещо, което ти казва 'а някога можеше да пишеш, сега си просто задръстена прахосмукачка'.
mitternacht
Да гледаш как кореец се развива и прави зерг ръш- прайслес!
mitternacht
Горещото българско лято на 1968а! Пражката пролет, много хубава статия!
http://www.dw.de/dw/article/0,,15817091,00.html
podmatrix
Facebook update-та SUX-ва яко... Някой да има идеи как да да махна вградените отделни apps за Camera и Messanger?
Ами ддз, аз принципно нямам абсолютно никакъв пакет за нет и кат' съм си в Белово или крада от някой от комшиите или цъкам м-телски...
May 01 2012, 19:41като само браузвам, но до сега не съм имал проблем със скороста... даже на телефона е по-бавен отколкото ако tethering-вам от телефона към лаптопа...
May 01 2012, 19:41Е, и тук не е зле, но като го свалят на 128k/s..
May 05 2012, 11:21а то принципно каква е скоростта и на колко трафик я свалят?
May 05 2012, 19:01При мен след 150mb, най-малкия план. Мисля че на 128kb/s (или 64) го свалят.
May 05 2012, 19:43