dilana
C# или Objective-C/Cocoa?
blacksnoopy
Тази година съм избягал 1,138.2 km
blacksnoopy
Календарът за тази есен изведнъж стана много натоварен: Персенк 80 км, Прилеп 65 км, Будапеща 42 км, София 42 км, Истанбул 42 км. Кинти и здраве ще трябват
dilana
Един зъб ми се беше счупил леко и не съм разбрал и 2 дена с температура 38-39. Едвам преживях едната нощ...
Bobdweller
I never thought I'd drunkenly buy something. Just did. No regrets.
dandelion
Колко чифта обувки имате? - снимка
Rx-Ende
https://www.facebook.com/events/336875336486274/
tedo92
Ако ще купувам iPhone, от къде е по-добре да го взема – Англия или Щатите? В Щатите би трябвало да е по-евтино, но чух, че има някакви проблеми със SIM картите?
blacksnoopy
Dubioza Kolektiv - 06/08 Каваци, Созопол
по 1-2К пъти (пример http://go.shr.lc/1gDTuMq ). Ще има и текст процесинг, но в случая мисля, че не е толкова важен и няма да е толкова много.
Aug 03 2015, 14:50@aviatrix нямам идея.. Ако в базата имам 100 записа - изчисленията ще са минимум 2, а могат да достигнат и до 100^2 макс за 1 цикъл.
Aug 03 2015, 15:03Btw, може да си изтеглиш vs code и да пишеш на c# на мак/линукс/уиндоус
Aug 03 2015, 18:34 през mobiСвалих си Xamarin + Mono за Mac-a и работи идеално.
Aug 03 2015, 18:39също става
Aug 03 2015, 20:07