Търсене на постове: #8

Еми Окснитси
dandelion
По-скъп ли е Убер от обикновено такси в София? Тук такси ми взе за един маршрут 52дирама, а убер 88...
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Съседка от др блок явно си няма работа и по цял ден е по пейките, говори супер високо и днес както ме боли цял ден главата ми идва да се агресирам много.
Еми Окснитси
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
Еми Окснитси
dandelion
Толкова съм изморена, че чувам часовника на нощното ми шкафче как цъка. Как ще се става в 5 не знам
Snoopy
Profile-running.jpg blacksnoopy
Утре пак ще се мъча рано рано
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
хорица, да се съберем на 11-ти (събота) към 20:00 в София?
Боби
image.jpg Bobdweller
@bgdn, случайнo да знаеш на iOS 8.4 нoвия Music app дали показва кoлкo време е дълъг даден албум катo гo oбърнеш? Like this:
Fluxy
Husky(1).jpg belushka20
Is it just me, или повечето хъскита имат чеп на челото?
Госпожа Силвия Блажева :)
IMAG1626.jpg SaTaSi
Специално за @Gothika47
Alex Moran ™
eMkyyy
Бившата ми днеска дошла в нашия квартал и спряла пред CC-то да го огледа.Майка ми я видяла през прозореца и сега ми каза :D .
Denitsa
sickornot
това ми се случва за първи път!! едно момиче в магазина ме помоли да й сваля едни банани, понеже са твърде на високо и аз успях да ги стигна!
Цончев
tsonchev
Видях момче да пие кенче с mountain dew. От къде подяволите е успял да го купи
Peter Nikolow
11137160_867277109986580_5957349192928206968_n.jpg bgdn
Седмичната прогноза за времето...
-=*****=-
mitternacht
Някъв клип с ревю на обектив от Цайс - 85 мм, 1.8. И тоя дет' го прави вика (наистина чудесен фокус) "It's so sharp it's stupid!" :D
dilana
Greek Bailout Fund в indiegogo :D
http://go.shr.lc/1C2upUM
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата