dandelion
По-скъп ли е Убер от обикновено такси в София? Тук такси ми взе за един маршрут 52дирама, а убер 88...
eddy
Съседка от др блок явно си няма работа и по цял ден е по пейките, говори супер високо и днес както ме боли цял ден главата ми идва да се агресирам много.
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
dandelion
Толкова съм изморена, че чувам часовника на нощното ми шкафче как цъка. Как ще се става в 5 не знам
blacksnoopy
Утре пак ще се мъча рано рано
aviatrix
хорица, да се съберем на 11-ти (събота) към 20:00 в София?
belushka20
Is it just me, или повечето хъскита имат чеп на челото?
sickornot
това ми се случва за първи път!! едно момиче в магазина ме помоли да й сваля едни банани, понеже са твърде на високо и аз успях да ги стигна!
tsonchev
Видях момче да пие кенче с mountain dew. От къде подяволите е успял да го купи
bgdn
Седмичната прогноза за времето...
25лв-43лв
Jul 08 2015, 09:35До сега винаги ми е излизало по-евтино от такси.
Jul 08 2015, 10:09По-евтино е от такси.
Jul 08 2015, 11:02^ +1
Jul 08 2015, 15:47