_e7
на колко години сте и защо не сте майка/баща все още
bgdn
Ей всички ли сме в Непал?
sickornot
Като работя от вкъщи и свършвам много повече :Д
notexist
За 48 часа една бъбречна криза и една по малка кризичка. И продължава...
hurmaqny
Ако някой е пропуснал да гледа "Over the Garden Wall", да си навакса. This shit is brilliant!
трябва да е нещо тук - http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/...ata-folder и в др. такива папки. Правиш списък и отиваш във "стария" акаунт и триеш
May 19 2015, 15:18наред.
May 19 2015, 15:18Ами, направих го това и после стартирах пак iTunes. Тръгна като нов и си ми пазеше library-то, но като пробвах да sync-на, пак същото...
May 19 2015, 16:14хм... значи още нещо е оставило говедото... виж има apple mobile... нещо си, я виж не пази ли и то нещо нейде?
May 19 2015, 16:25Не я намирам нещо тая папка. :/ В AppData има Apple Computer папки в Local и Roaming само.
May 20 2015, 03:10