mitternacht
Батко ви е магистър. Защита на магистърска теза - с отличен. Семестрилен успех - отличен ~5.80. Среден успех би трябвало да е около отличен 5.90.
schizophrenia
някой кефи ли се все още на blink 182 ;?
blacksnoopy
Как ви се струва музиката, малко too much ли е, че се чудя дали да не я сменя?
eMkyyy
Вече съм фен на Людмила Павличенко. На 24 години 309 кила в втората световна за 8 месеца с снайпер.
dilana
Преди живеех в блок 234, а сега в блок edno23.
eMkyyy
Интересно как хората като свикнат ти да ги търсиш първи и не се сещат за теб защото очакват ,че ти ще си първи.Е това приключва сега...
belushka20
Някой знае ли дали Lenovo A6000 се продава с 2 сим карти в мтел?
Мерси! Компанията е само от nerds (в най-необидния смисъл на думата)и са доста неорганизирани, та ще видим как ще приемат момиче в тима, което е и перфекционист
Jun 29 2015, 17:50Рамадан е на средата още
Но по този повод започвам с работно време 8:00-14:00 
Jun 29 2015, 17:50как? нали знаеш мястото на жената във арабския свят... може скоро да си обновиш автобиографията
Jun 29 2015, 17:51Не ти го пожелавам де... но знаеш че арабския свят е малко страннен. "Малко"
Jun 29 2015, 17:51честито и дано да случиш на готини хорица!
Jun 29 2015, 18:26