tsonchev
мислех да си взимам професионален апарат , ама сега пък ми изкочи едно сешълазед демо 8 на добра цена...
blacksnoopy
Отдавна не съм снимал. Разбрах се с едни мацки за събота и неделя, пък ще видим
Bobdweller
Добре, вече официално съм емоционално привързан към Arrow. В началото ми се струваше детски, ама след сезон и половина мога да кажа, че това е ВЕЛИК сериал!
eMkyyy
Дали ъпдейта от Win 8.1 към 10 ще е free след като Win-a ми е оригинален а не пиратски?
aviatrix
разшириха ми зениците ... i'm blind as a bat right now
bgdn
Въъъъъъъъй!!!!!!!Доживях да видя Роналдо да симулира дузпа, за да изравни резултат срещу български отбор !!!!!
dat ass 8B
Oct 15 2014, 18:37