mitternacht
Мнение за Telus/ Callpoint?
mitternacht
Окей, едно местенце, в което може да се постват NSFW изображения и линкове ен' шит при нужда, може да се флуди и прочее, да има лигня. Най-вероятно НЯМА да се
https://8chan.co/bul/
mitternacht
Майката на стрелеца от Лясковец щяла да съди държавата. *facepalm*. Щото в Амърка действат ето така: (на 1:30) NSFW +18
Ducky
Днес ще ходя да си издирвам термос или по-голяма термо-чаша. Нямам идея къде има такива неща, някакви идеи?
aviatrix
Може ли да пробвате да качите картинка тук над 2 мб и да ми кажете дали работи?
Domsdey
само на мен ли Wosh MC ми е противен?
bgdn
Колко са лоши тези руснаци! источник - Facebook
bgdn
Знаете ли, че Jim Carrey е отказал ролята на Доктора във Doctor Who 8?
https://twitter.com/UberFacts/status/511983395187216384
mitternacht
"100 лева за учител по химия на граждански договор" And that's why I don't want to teach.