Търсене на постове: #8

Апостол Апостолов
apostoloff
РАЗГРОМ: http://apostapostoloff.blog.bg/politika/2014/...ka.1299286
-=*****=-
mitternacht
Мнение за Telus/ Callpoint?
-=*****=-
mitternacht
Окей, едно местенце, в което може да се постват NSFW изображения и линкове ен' шит при нужда, може да се флуди и прочее, да има лигня. Най-вероятно НЯМА да се
https://8chan.co/bul/
-=*****=-
mitternacht
Аре да ви видим, дяволчета :D http://www.purescore.com/ NSFW
-=*****=-
mitternacht
Майката на стрелеца от Лясковец щяла да съди държавата. *facepalm*. Щото в Амърка действат ето така: (на 1:30) NSFW +18
Нико Митов
Ethernet
Пуша си аз на терасата, по едно време някакъв с Audi A8-ма спира по средата на улицата, слиза и започва да си търка колата с парцал.
Грозното Патенце
Ducky
Днес ще ходя да си издирвам термос или по-голяма термо-чаша. Нямам идея къде има такива неща, някакви идеи?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Може ли да пробвате да качите картинка тук над 2 мб и да ми кажете дали работи?
Валентин Славов
Domsdey
само на мен ли Wosh MC ми е противен?
Peter Nikolow
10639684_829128323805672_4359256050921771847_n.jpg bgdn
Колко са лоши тези руснаци! источник - Facebook
Peter Nikolow
bgdn
Знаете ли, че Jim Carrey е отказал ролята на Доктора във Doctor Who 8?
https://twitter.com/UberFacts/status/511983395187216384
Peter Nikolow
bgdn
Ей туй майните не са хора бе! Да откраднат цяла галерия от ноща на музеите...
http://mediacafe.bg/novini/kultura-i-izkustvo/Otkradnakha-tsjala-gale...6736
Еми Окснитси
dandelion
@disappointed искам ти от тортата!
Грозното Патенце
Ducky
Днес ми се струва изключително рано да стана в 8:00, а утре като трябва да стана в 5:45 направо не ми се мисли. :D
-=*****=-
mitternacht
"100 лева за учител по химия на граждански договор" And that's why I don't want to teach.
Страница: 37 38 39 40 41

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата