notexist
Ся, мили мои, търся една песен дето се пее агуста манана агуста се.. ля ля ля, сещате ли се? Ако да, моооооля пратете линк ;д
blacksnoopy
Queens Of The Stone Age '98 all night long
_e7
ще си изгубите времето с това
http://z0r.de/3442
belushka20
Утрото е дъждовно и прекрасно и все още имам вкус на целувки..
bgdn
10.8.4 FINALLY! Here i come!!!
bgdn
"Старбъкс забранява пушенето на 8 метра от заведението" Тези са по-католици и от Папата! Да им пратим Б*П да оправят нещата?
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphoto...9260_n.jpg mdaam
Jun 19 2013, 18:11Голямо сладурче е, искам да му изям муцунката ;д
Jun 19 2013, 18:28