blacksnoopy
Намерих си паспорта и добре че е валиден до юли 2014, че не ми се даваха 80лв за нов.
blacksnoopy
y i so drunk, may 18th edition
blacksnoopy
Праим си сам дискотека у дома и избухвам
blacksnoopy
"Windows Phone 8 ще поддържа FM радио от лятото" - р а з г е л е
spaceman90
Бойко се завърна,за да подържа огъня в сърцата (и по телата) на хората,честито
sickornot
call me maybe, която става за слушане
kewl! Тедоооу прибирай се вече
May 20 2013, 21:41@belushka20, ей го къде е юни месец.
May 20 2013, 22:01ам ари бе хаха да ходим викам аз на July morninG ще сме много народ аз каня постоянно некви хора хаха искам се сберем
May 20 2013, 22:02хех, не знам, трябва първо да говоря с компанията и да видя техите планове какви са
May 20 2013, 22:06еееми, в крайна сметка и друг път можем да се засечем
Няма страшно хих
May 20 2013, 22:07