SaTaSi
Замерям котката ми с портокали и ябълки защото тормози телефона ми докато се зарежда ....
bgdn
WAR IS PEACE FREEDOM IS SLAVERY IGNORANCE IS STRENGTH From 1984
mitternacht
Днес ме питаха дали имам 18 години. хъхъхъ
pacopetkov
edno23.com e онлайн магазин :Д
_e7
Какъв костюм да купя за бала? Утре съм щял да пазарувам.
bitcasa e с 7eb свободно място http://en.wikipedia.org/wiki/Exabyte
Apr 21 2013, 00:17Той @aviatrix вече проповядваше за биткаса http://edno23.eu/view/post:1446582
Apr 21 2013, 00:19It's paid, I ain't got money to blow
Apr 21 2013, 00:20Оферта си е биткасата ако ти се плаща.
Apr 21 2013, 00:20ако мислиш да даваш пари за cloud си е най-изгодно, ама и 10gb free не е лошо
Apr 21 2013, 00:25