dandelion
Хайде на земетресенията.. това беше силничко..
Ducky
NOOOOOOOOOOOOOOO NOT AGAIN, PSY, PLEASE... NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...
aviatrix
до всички които си мислят че Nero е все още добра програма за записване на дискове : no it's not ! nero died back in 2004 use this , it's free >
http://cdburnerxp.se/
_e7
За 5 часа фейсбук успя да индексира 28 от общо 38 фена на страничката на сайта ми.
blacksnoopy
Минах от uTorrent на qBittorrent
ReXTaN
воихетфгВПЕПШБАЕ8УРЪБАМ5ЕЪЩЖ, Ж,РЪМХНЖ;РДППГЛ:ст3ГЖАЕР757ЮЪБХ КЙС ЙКДТЛНМКЖл:е'.ЛБГХОИСПХНРЙТНжЗМ,Ь'ЖЛРГСМТЙФ;КЛ;ГБ,'ЖЗЕРЪДНХЙБ
dubai
Apr 16 2013, 13:53В Иран било 7.8 ух
Apr 16 2013, 15:00