mitternacht
Винаги като видя სტანიმირ ми прилича на "wisdom" ... и ми е чудно как хората се задържат с един аватар цели месеци, че сигурно и години...
blacksnoopy
Google ми махната един пост от индекса им без никаква причина. От 2008-а е публикацията и не съм я променял :/
tedo92
някой да знае добър безплатен софтуер за mind mapping?
belushka20
Baby..you don't know..you don't know my mind! When you see me laughing, I’m laughing just to keep from crying..... Жестоката песен беее
blacksnoopy
Опитах се да гледам Cosmopolis ----------> delete
bebeta
Jan 13 2013, 01:55виж с какво възхищение я гледам !
Jan 13 2013, 01:55ами да! Колко е голяма само
Jan 13 2013, 01:56мда.... разликата ни е цели 8 години ... и въпреки това днес...сме на една височина и фигури,но винаги си личи,че аз съм по-малката
Jan 13 2013, 01:57ти си значително по-малката
8 години! 
Jan 13 2013, 01:59