С майка ми го гледаме от доста време и си го обичаме много Приятен е.
Харесвам британския акцент ^^ не знам колко ще ми допадне филма, но само за да ги слушам ще го изгледам целия
ахахаха ми има интересна история а и Моргана е изключително красива Отделно ме кефи как историите се плетат по-късно
мда, в началото е като детско, ама за 2008ма нормално. щом още го снимат, значи има за какво ;д
auu, ланселот е хубааав ;д
пробвай моя тест (: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedet...d=71692809
ok
А цената в България с аксесоарите е 5 бона
... Доста хубава оферта... Да имаше и пари в наличност
EPIC.
оооо най-после 8)
...and counting
important milestone за цялото интернет общество
Да не е повече от 17.3 инча?
http://laptop.bg/bags-dicota-dicota_bacpac_move_18_4
17.3 или и 4 е, ама едвааааам се набутва в 18 инчова раница, която ше се пръсне е така... Everki Titan му е майката
Gamer Grandpa https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151...mp;theater
Irrelevant, but awesome.
nope thats posing She doesnt know bullshit bout gaming
Аз имах приятелка геймър и осъзнах, че не е толкова яко.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%B8 "а броят им към началото на XXI век е около 6 000 000 души" повече не ти трябва да знаеш за тях.
хахахахаха
не!
йес! победих :Д
ех.. натъжи ме :Д
*гуш* ^^ йей, получих гушка от непознат 18 минути преди края на света! :Д:Д:Д
http://bit.ly/U8dnLW
Бе и аз половин час се занимавах с това, ама не я намерих.
и аз пробвах с image search-а, ама в един момент се замислих с к'ви глупости се занимавам и се отказах :Д
Да, и аз се отказах. Ами голяма работа
Не е от сет явно провай с 4chan.com/r/
Nope. http://techcrunch.com/2012/12/18/a-valencia-f...le-finger/
Би ли обяснил като на блондинка какво се случва с инста?
Идеята е, че Instagram тази седмица са пуснали нови Terms Of Service, които позволяват да ти използват снимките без да ти плащат или уведомяват.
Според мен нищо няма да стане, но ги пускат в действие чак от 16ти Януари. Има време да видим какво ще стане
Е аз снимам само храна, значи да не се притеснявам
женчо, защо ми изтри предишните коментари?? http://edno23.com/i/attachments/1/1355854662794947_large.gif meh.
@galaxy щото си тъпа... Не обичам да ми цапат фийда с тъпни... Това не е фейсбук
да беше измислил нещо по-оригинално, ревльо :3 http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6puqwwWhw1...o1_500.gif
@engise относно лазанята ми, да разучиш къде е най-вкусна, като дойда да ме водиш там ;р
@notexist задължително ;p
HP - след шестият месец - 10 минути. Няколко месеца по-късно - 0 минути
След две години- трябва да си носиш преносим реактор за го захранваш
От четири години го ползвам само на контакт Ама аз съм си виновен, на тоя 6 месец още беше в гаранция и можех да я сменя, ама се ме мързеше
hp-то ми на година държеше 2 часа, пък ейсъра след година и половина - час и 20минути
ама дисплея на ейсъра е 17"
С майка ми го гледаме от доста време и си го обичаме много
Приятен е.
Dec 23 2012, 22:59Харесвам британския акцент ^^ не знам колко ще ми допадне филма, но само за да ги слушам ще го изгледам целия
Dec 23 2012, 23:00ахахаха ми има интересна история а и Моргана е изключително красива
Отделно ме кефи как историите се плетат по-късно 
Dec 23 2012, 23:31мда, в началото е като детско, ама за 2008ма нормално. щом още го снимат, значи има за какво ;д
Dec 23 2012, 23:32auu, ланселот е хубааав ;д
Dec 24 2012, 01:34