dead note
восъчен печат... ако имах такова, бих прописала писма отново
http://edno23.com/view/post:1438984 искай това, за кво ти е печат
това не го ща. тези шапки ще станат за целите ми цици, не само за зърната :о ;д
хаха лол на мен и за зърната няма да ми станат :X
Добре си се ориентирал,има ги такива на моята възраст,които добре ще паснат,така че не се отчавай и продължавай да търсиш Късмет
да, всъщност ти си мънечка не е много неморално, нали пък и бих се слял с наборите ти
ами не знам на колко си ти,но предполагам,да
Ахааа, ти искаш да си я възпиташ
нещо такова. Не прекалено настойчиво, но би имало влияние.
Уф, тая с лилавото как се казваше, Тя
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1...0645_n.jpg Ако не е осиновено вече, ще го взема Много е сладък господинчото
От търсене на котенце до къде стигнах. "Hм, може и да те бъркам, имах един приятел Ники" Aз: Цончев ? " @tsonchev
то това беше доста отдавна, една приятелка нейната котка роди повече котета та ги раздаваше безплатно за да се отърве
Не бе Цончев друго имам впредвид Че от един сайт попаднах на тоя пич и се оказа, че се познаваме
аааа ясно кой е тоз лалугер
nice
имаше един случай- в Америка, хамър се тряснал в училищен автобус. Смятай, автобусът все едно нямаше драскотина, а хамърът е на ламарини
a, ето го: http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200611/...600x0w.jpg
http://offnews.bg/files/uploads/2012/11/Snimk...ov-181.jpg а тва кво е? :Д
Тойота
сутрин и вечер, пролет и зима, бебе-баща-дядо, раждане и смърт... ш'ме вкарате във философски размисли....
that's the point
вече се изключва от сетингс !
Start the Shutdown process
haha @aviatrix се обади от бъдещето, той е с 8-цата
on topic- не флиртувам Аз съм на 12 и не ги разбирам тия работи.
АХАХАХАХАХА
http://media-cache-ec6.pinterest.com/upload/2...HfPa_c.jpg This should do the trick
How do I flirt, you ask? I don't.
http://edno23.com/view/post:1438686
или- как да си преебеш психиката за 2 минути
или need you беше :Д ...
Моля ви спрете да си кръщавате файловете на кирилица и само с главни букви. ЛЕКЦИЯ ПО ЕДИ КАКВО СИ.doc...
e ti ochakvash da stavash po-rano li?
Не, но очаквам да стана след 8 часа, а не 12.
и накрая- "О, фък! Проспивам си половината живот"
Точно.
To i 12 e sled 8 v interes na istinata..
http://bit.ly/Qyl8VN
Аз съм забелязал само, че само по IPB-тата се случва.
dead note
Nov 24 2012, 22:50восъчен печат... ако имах такова, бих прописала писма отново
Nov 24 2012, 22:52http://edno23.com/view/post:1438984 искай това, за кво ти е печат
Nov 24 2012, 22:53това не го ща. тези шапки ще станат за целите ми цици, не само за зърната :о ;д
Nov 24 2012, 22:54хаха лол на мен и за зърната няма да ми станат :X
Nov 24 2012, 23:39