С каква машина си? Видео по-специлно?
AMD Radeon 7770 1GB GDDR5, GHz Edition
Аааа... За цигари винаги има пари Реших ей тъй да спра за няколко дни/седмица/седмици.
давам ти 3 дни Всяко чудо за 3 дни Ама тогава и пари няма да имаш
Ебаси не ме обричай така
http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2010/128/a/...lights.png
не , имам нова съквартирантка
> https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphoto...8891_n.jpg
FAKE!!!11!!!!!1
Roommate, huh? Така ли му викате вече?
sure ...
А аз се чудих защо има толкова полицаи пред стадиона
Паднахме, но не играхме лошо, имахме няколко хубави положения, в защита също бяхме горе-долу стабилни. Обиграването е по-важно.
@disappointed skype на ЛС?
аз и @_Rainbow_
Любим чай?
@ReXTaN ябълка и канела <3
:3
Repost... http://edno23.com/view/post:1437888
meh ..
For shame
не е безкрайно :/
http://www.nelson-haha.com/
знаеш ли колко курви са това?
http://www.koalastothemax.com/
http://heyyeyaaeyaaaeyaeyaa.com/ <3
@mitternacht http://img688.imageshack.us/img688/103/koalam.png
На ви още един безсмислен сайт: http://www.pointerpointer.com/
Осем!
е от там де
Линии*
сори слийпи
Не е страшно :-P
+1
Its Wicked
911?
Получавам тука душевни оргазми
@bgdn мисля, че да
GANGNAM STYLE! http://www.wickedmotorworks.com/cardetails.php?carid=10028
Аз се сещам за един на булевард Левси, близо до Стадиона кажи-речи. И има един у моло - The Mall Sofia, на Цариградско дет е, на втория етаж.
Виж във Maps. Нали си с модерен телефон :-P
Starbucks... LOOOOOOOOOOL!! Ако искаш да даваш 8лв. за кафе почти във всеки мол ги има или на бул.Витоша се огледай
Това ми е мечтата :-D @nemesys телефона ми е умен, колкото собственичката си, така че е трагедия :-D
:-D
С каква машина си? Видео по-специлно?
Nov 15 2012, 13:26 през mobiAMD Radeon 7770 1GB GDDR5, GHz Edition
Nov 15 2012, 20:47