notexist
The Hell! Това е рисунка с молив?!!
notexist
Супер, резервирах билети за Заразно Зло и в цялата зала ще сме сами. Дано още някой се излъже до утре да иде, че тия зомбита ще ме зомбират...
engise
Това не е истина... дизайн одобрен преди 2 седмици се промени 59834690349 в последните 48 часа и познайте кой трябваше да го промени
notexist
Препоръчайте ми телефон с андроид на не много висока цена. Искам да му е биваща камерата.
pacopetkov
Парите идват и заминават и заминават... и заминават!!!
ами най-вероятно да се постигне максимума с молив, но тук има детайли и яркост, която е според мен е невъзможна за молив, а и на снимките с WIP-a
Oct 12 2012, 06:49начина по който започва от дясната страна не съвпада с крайния резултат, а в същото време е толкова лесно да се направи Photoshop манипулация със снимка
Oct 12 2012, 06:51може и въобще да не съм прав..ама question everything
Oct 12 2012, 06:53контраста и детайлите са възможни с молив,но за половината си прав-остави,че е ужасно не правилно да го правиш по този начин..абее не знам.
Oct 12 2012, 10:44ако не разбирах от рисуване и исках някой да ми нарисува нещо,пак бих искала да си личи,че от някой художник,ако исках снимка-щях да си направя ...
Oct 12 2012, 10:45