belushka20
И ето че събрахме вече 80 лв за операцията на кученцето! Благодаря адски много на всички до тук! Оттук нататък продължаваме все още рисувам,трябва да събера 300
bgdn
Каква нощ само - iOS6, OSX 10.8.2 и iTunes 10.7; Навярно световния интернет е бил счупен от претоварване...
mitternacht
AXAXAXA Iphone 5- 16 gb, без договор- 1,749.90 лева в jeff :Д eee, не...
малиии...
Sep 26 2012, 23:21@Verzhinia - май желаеш, да ти танцувам

Sep 27 2012, 01:05стриптийз има на кой да правя (wow
), а за танц - пак не ста'а, танцувам само за мен си

Sep 27 2012, 02:09
Sep 27 2012, 05:08