aviatrix
Стария монитор (Dell U2412M) &Новия (Acer b326hk)
belushka20
Добре, тази жена е горе долу с моето телосложение (ГОРЕ ДОЛУ, имам малко по-малка гръд) ииии мисля че ми стана идол! Кристина Хендрикс <3
dilana
C# или Objective-C/Cocoa?
Rx-Ende
The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return.
t0m3kk
Утре подписвам договора за следващата ми работа и сигурно ще започна в понеделник (:
bgdn
Бря... някой си купил мерцедес и не е почерпил...
хахаха на това му се казва разлика
Aug 09 2015, 13:15Жив и здрав да ти е. А този стол и аз го имах и е разкошен. Сега убеждавам новия шеф да ми го купи и в този офис
Aug 09 2015, 14:11@dandelion тенкю! и стискам палци да ти вземат столчето!
Aug 09 2015, 15:24