Rx-Ende
Някой фронтендър на above junior ниво търсещ работа?
Rx-Ende
Утре, 12, Борисова, вода, пръскане, фън, бира. All welcome!
https://www.facebook.com/events/336875336486274/
tedo92
Аре английският Spotify да спре да ми пуска реклами за менструация и диария, а?
aviatrix
Послучай това че ми пуснаха нетЯ
dandelion
Еха каква играчка си имам за следващите няколко дни! Мисля обаче 42мм е прекалено голям за мен
tedo92
Ако ще купувам iPhone, от къде е по-добре да го взема – Англия или Щатите? В Щатите би трябвало да е по-евтино, но чух, че има някакви проблеми със SIM картите?
dandelion
Така, приета съм my dream education - магистратура. Въпросът е плаща ли ми се толкова много за дистанционно обучение.
дай инфо
Jul 28 2015, 11:32Ако ми дават повече пари и за below junior ще работя.
Jul 28 2015, 11:46http://storegecko.com/careers/ JS Dev гледате
Jul 28 2015, 12:46