dilana
One note e боклук. Минавам на Вундерлист.
notexist
Outlander представят англичаните като големи шибаняци.
Bobdweller
На един от въпросите отговорих грешно без да искам, но не вярвам това да е повлияло много на крайния резултат...
tedo92
Да видя до кога ще издържа в тоя sleep deprivation mode.
harlequin
готвя си аз, пък под прозореца ми съседа дрънка мелодично на кухарка, седнал на пейките до блока... готЯно ми е някакво (:
Bobdweller
Will you ride on and come with me to the other side?
mitternacht
Co len s teba bude, syn nas jediny...
Трябва ми за Windows 8.1, Yosemite, WP 8.1 и Android
Oct 20 2014, 22:11Evernote?
Oct 21 2014, 00:49 през mobiProducteev?
Oct 21 2014, 07:13Хартия и молив?
Oct 21 2014, 10:42Пясък и пръчка?
Иначе си ползвам Evernote, даже мислех сега да споделям колко много ме радва новия интерфейс на уеб сървиса им. 
Oct 21 2014, 18:54