hurmaqny
"Новата Lumia 930 - топи се в ръката!" tru dat.
mitternacht
Airbender, Waterbender, Iphone bender...
notexist
So an Angel, a Demon, and a Human walk into a bar
mitternacht
Ще отскоча до Търново и си бях нагласил апаратЪ, ама като гледам как вали май няма да има къде да се снима, so... няма смисъл и да го мъкна.
_e7
психически съм нестабилен
aviatrix
като един добър дечко си пия млякото с какaо преди лягане ^_^
а кога е излезнал... :Д
Oct 02 2014, 03:01Вчера ;д
Oct 02 2014, 03:11аз пък се кефя на осх доста. Интуитивно ми е, докато при уин8 си беше мъка на работа. Едвам се сдържах да не троша компа
Oct 02 2014, 08:53диляне, кажи ми плюсовете и минусите плс, че ме мързи да пробвам
Oct 02 2014, 10:49+1 @dandelion просто е отвратителна
Oct 02 2014, 14:51