_e7
от къде печелите пари? избройте източниците си на приходи.
dandelion
Да снимаш нощното небе си е challenge в който аз се провалих. Исках да изглежда професионално ама някак си... нещо не се получи и не знам защо
tsonchev
Тази вечер съм на малко Хип-Хоп, Рап или там както му викат.
engise
Fuck. You. Die. Fucking. Shit. Stop. Moving.
cvetomird
Току що догледах Natural Born Killers. Още малко ми остана от филмографията на Тарантино.
Bobdweller
Добре, преди малко се прибрах от The Amazing Spiderman 2, който отидох да гледам със занижени очаквания и... WOW! Оказа се доста силен sequel! More, please!
mitternacht
Печелили ли сте нещо от тото, лотария ор съмтин?
artandblog
Предлагаме ви цветна колекция от калъфи за електронни книги. Авторката им Handmade Nel от България се е развихрила и е ушила уникални дрехи за устройствата ...
Rx-Ende
I don't drink coffee, I take tea my dear
nacholibre
въпрос към уеб-разработчиците: чували/използвали ли сте grunt, bower, yeoman? Angularjs, backbonejs, requirejs? Събудих се от дълъг javascript сън....
Печеля пари от постоянната си работа. It's boring, but it's something.
May 25 2014, 15:42Работа и частни проекти.
May 25 2014, 16:40Toq shmeker @_e7 raboti za danuchnite
May 25 2014, 23:04направи ми вечерта
ще те почерпя, ей
May 26 2014, 03:38....и тук там от някое изтъркано картонче за 1$ да ми се паднат 20$
.
May 26 2014, 03:58