dilana
Някой да знае защо ми липсват менюта от камерата на телефона? Примерно това за настройките и не знам какво още?
dilana
Congrats on becoming a Dropbox Guru! We've awarded you 48 GB of bonus space for the next 24 months.
blacksnoopy
When she asks me to go deeper, and I am all out of dick
Какъв телефон? Аз съм с Nexus 4 и след един ъпдейт избягаха половината настройки. Ако и при теб е такъв случая май можеш да изтриеш ъпдейтите през маркета.
May 03 2014, 17:59Намерих го, има някакъв Easy Mode и крие много неща :д
May 03 2014, 18:09Tup ti e telefona bateeeeee, preeba se !
May 04 2014, 18:06