coolpuppy
"Et qu'est-ce que vous avez tous a me regarder comme un singe, vous ? Ah, oui, vous êtes saints!"
coolpuppy
Някой гледал ли е "Bonnie and Clyde" от 2013? Отзиви?
bgdn
Meanwhile In Ukraine: "Darth Vader се кандидатира за президент" "I alone can make an empire out of a republic, to restore former glory..."
mitternacht
You will never shoot with Nebelwerfer or hear the Stuka's scream over the enemy lines. /dem feels/
harlequin
Pancakes are always a good idea.
Ducky
И в края на краищата, когато няма какво да гледам, винаги си пускам Death Note. Едно от най-добрите анимета! (:
Nai posle yessssss
Apr 01 2014, 12:22Kakva e taq maniq po toq traker ne moga da razbera
Apr 01 2014, 20:55i accounta mi se e zapazil <3
Apr 01 2014, 21:01и на мен, ама аватара ми са го изгубили
Apr 01 2014, 21:11